Loading...

Депутата міської ради Ужгорода оголосили в розшук через хуліганство

13 июня 2019


Підозрюваний може переховуватися від українських правоохоронців у США

Міністерство внутрішніх справ України оголосило у всеукраїнський розшук депутата Ужгородської міськради Івана Волошина. Відповідну інформацію оприлюднили на офіційному сайті відомства.

Згідно з інформацією, Волошин переховується від органів досудового розслідування з 23 травня 2019 року. Його підозрюють за ст.296 ч.4 КК України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку із застосуванням вогнепальної зброї). Є також ухвала суду на затримання депутата.

Як пише «Закарпаття онлайн», 2016-го Волошин вчинив хуліганські дії, внаслідок яких одна особа отримала вогнепальні поранення, а іншій було заподіяно умисних тілесних ушкоджень. Це сталося на території пам’ятки архітектури місцевого значення «Корона» в Ужгороді. Потерпілі у провадженні неодноразово заявляли про затягування слідства та вимагали, зокрема, від генпрокурора Юрія Луценка відреагувати на бездіяльність правоохоронців.

Наприкінці 2018-го справу передали розслідувати до Києва.

«Закарпаття онлайн» зазначає, що Волошин може переховуватися у Майамі (США). Адже він сам у соціальних мережах розповідав про своє перебування в цій країні.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.