Loading...

У Львові ввели в експлуатацію усі 30 берлінських трамваїв

13 июня 2019


«Львівелектротранс» пристосував до львівських зупинок усі 30 трамваїв із Берліна, які місто закупило у 2018 році. Останні три вагони виїжджають на маршрути найближчим часом.

27 вагонів вже курсують на маршрутах, ще три проходять обкатку. Інженери переобладнали в них колісну базу.

За інформацією відомства, 11 берлінських трамваїв курсують на маршруті №3 пл. Соборна — Аквапарк. Дев’ять вагонів обслуговують маршрут № 6 ‒ вул. Миколайчука ‒ ТРЦ «Скриня» (Залізничний вокзал).

«За статистикою, трамвайні вагони із Берліна, що працюють на модернізованій електронній системі управління вирізняються суттєво меншим рівнем технічних простоїв та кількості поломок, які трапляються на лінії. Також вони забезпечують значно вищий рівень комфорту проїзду для пасажирів і значно легші умови праці для водіїв. Разом з тим «берлінські» трамваї є більш енергоощадними та споживають у рази менше електроенергії у порівнянні із старим рухомим складом, що перебуває в експлуатації трамвайного депо міста», — розповів речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

Останні три вагони із Берліна введуть в експлуатацію у найближчі дні.

Нагадаємо, 30 трамвайних вагонів закупили із Берліна у другій половині 2018 року. Їх переобладнали, вагони пройшли процедуру сертифікації. Один «берлінський» вагон обійшовся місту у майже 600 тисяч гривень. Поставити його на львівську колію коштує ще в межах 250 тисяч.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.