Loading...

В.о. голови СБУ Іван Баканов повідомив про російське громадянство своєї дружини

13 июня 2019


Дружина фактичного голови СБУ є громадянкою РФ понад 20 років

Виконувач обов’язків голови Служби безпеки України Іван Баканов повідомив, що його дружина є громадянкою Російської Федерації. Відповідне повідомлення з’явилось на сторінці СБУ в Facebook.

«Моя дружина, українка, жила і навчалася в школі в Кривому Розі. Вона вступила до вишу на території Росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ. Зауважу, тоді були часи кардинально інших взаємин між Україною і Росією. Від 1998 року вона живе і працює в Україні, має дозвіл на постійне проживання, також триває процес оформлення нею українського громадянства. Оксана не відвідувала території Російської Федерації з 2013 року», – зазначив посадовець.

Іван Баканов стверджує, що отримання українського громадянства впродовж багатьох років було «корумпованою годівницею для деяких чиновників», а його сім’я не зверталася по допомогу до посередників, аби пришвидшити процес отримання українського паспорта. Він додав, що його дружина «має стійку проукраїнську позицію».

Баканов також зазначив, що його спецперевірка не виявила ніяких обмежень при призначенні на посаду заступника голови СБУ і не знайшла перешкод у наданні йому допуску до державної таємниці, йдеться в повідомленні Служби безпеки в Facebook.

Слід зазначити, що цієї інформації наразі немає на офіційному сайті спецслужби.

Нагадаємо, 22 травня президент Володимир Зеленський призначив першим заступником голови Служби безпеки України очільника своєї партії «Слуга народу», юриста студії «Квартал 95», власником якої до обрання президентом був Зеленський, Івана Баканова.

Нині Баканов є фактичним головою спецслужби, адже її очільник Василь Грицак перебуває у тривалій відпустці. Він також подав заяву про відставку.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.