Loading...

Львівський театр «І люди, і ляльки» поставив виставу про самотність у сучасному світі

23 мая 2019


Прем’єра вистави «Пустостан» ‒ 31 травня та 1 червня

Театр «І люди, і ляльки» ставить п’єсу сучасної польської авторки Маліни Пжесьлугі «Пустостан» у перекладі акторки цього ж театру Надії Крат.

Це психологічна драма про порожнечу і самотність звичайної сучасної сім’ї. Кожен член цієї родини намагається створити ілюзію ідеальної сім’ї, але у розмові вилазять образи, байдужість і втома один від одного, від буденності. Вони чекають, що прийде якась вища сила та змінить їхнє життя, і ні у кого навіть не виникає думки: змінитися самому і просто любити.

«П’єса «Пустостан» ‒ це про наші з вами сенси в цьому житті. Тобто що є дуже важливим і де ми втрачаємо себе. І коли ми чуємо, що ми себе втрачаємо, що ми маємо робити. Не завжди вистачає сил, а сил не вистачає тільки коли немає змістів, немає цілі, заради чого ми живемо. Тому ця п’єса сьогодні, я вважаю, дуже важлива», ‒ розповідає режисер вистави Олексій Кравчук.

На сцені, здебільшого, працює лялька, хоча є й відкриті плани і для акторів. Режисер Олексій Кравчук давав тут волю акторам і вибудував режисуру на спільних ідеях.

«Актор, який прагне творчості, йому добре мати волю. І Олексій, зазвичай, працює у такий спосіб: він має якісь свої бачення, пропозиції, але він охоче приймає пропозиції від інших і, можливо, навіть чекає на тих. І це дуже великий плюс для вистави, тому що вона цінна тим, що є спільне творення», ‒ ділиться думками актор Василь Сидорко.

Олексій Кравчук, режисер цієї вистави, драматичний актор і директор цього театру, у цій виставі вперше спробує себе у ролі актора-лялькаря.

«Лялька ‒ це річ дуже містична і дуже тонка. Вона може передати найтонші пориви душі, які у глядача проростають, коли глядач дивиться на ляльку.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.