Loading...

Володимир Зеленський відреагував на провал зміни виборчого законодавства

23 мая 2019


Президент України Володимир Зеленський відреагував на провал Радою голосування за законопроект про зміну виборчого законодавства. Про це він написав у Facebook ввечері 22 травня.

«Дорогі українці! Верховна Рада провалила законопроект про зміну виборчого законодавства. Старі політики обрали стару систему, бо лише вона дає їм шанс подовжити політичне життя. Вони розраховують за гроші та гречку знову пролізти до Верховної Ради. Але я переконаний, що вони помиляються. І навіть у мажоритарних округах ви оберете нових політиків, здатних змінити країну не на словах, а на ділі. То що? Зробимо їх разом? 21 липня!», – написав він.

Як інформував ZAXID.NET, Верховна Рада на позачерговому засіданні в середу, 22 травня, не включила до порядку денного законопроекти авторства президента України Володимира Зеленського про зміну виборчого законодавства, а також про зміни до закону «Про публічні закупівлі» на період виборів. Також депутати не включили до порядку денного альтернативний законопроект про зміну виборчого законодавства.

Після того, як депутатам не вистачило голосів, щоб включити ці законопроекти до порядку денного, голова парламенту Андрій Парубій закрив засідання і повідомив, що наступне засідання відбудеться у вівторок, 28 травня.

Зеленський 21 травня розпустив Верховну Раду і призначив дострокові парламентські вибори на 21 липня.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.