Loading...

Петро Порошенко за час президентства втратив статус доларового мільярдера, – ЗМІ

21 мая 2019


П’ятий президент України Петро Порошенко втратив статус мільярдера незабаром після обрання на пост глави держави в 2014 році. Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на Bloomberg.

Згідно з індексом Bloomberg Billionaires, чистий капітал Порошенка знизився майже на 40% — до 705 млн. доларів.

Найдорожчий актив екс-президента України — кондитерська компанія Roshen. Серед інших активів Порошенка — банк, телеканал, страхова компанія, кілька сільськогосподарських і харчових підприємств, зазначає Bloomberg.

За даними агентства, найбагатший українець Рінат Ахметов з 2014 року втратив ще більше — 50% капіталу. У нього залишилося 5,5 млрд доларів.

До слова, у квітні 2016 року Порошенко, згідно з заявою його радників передав Roshen до іноземної структури в рамках договору з Rothschild Trust.

Крім того, у вересні 2018 року стало відомо, що Петро Порошенко продав свій суднобудівний завод «Кузня на Рибальському» у Києві.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.