Loading...

На Яворівському полігоні військові вчаться звільняти міста

18 апреля 2019


Службовці 72-ї бригади тренуються на комплексі «Бій у населеному пункті»

На Яворівському полігоні бійці білоцерківської 72-ї бригади проходять спеціальні навчання. Особливу увагу приділяють боям у населених пунктах. Щоб звільнити місто, мусять дбати й про власну безпеку, й про безпеку цивільного населення.

За легендою навчань, військовослужбовці 72-ї окремої механізованої бригади штурмують захоплене містечко.

«Мій батальйон відігравав роль противника, який зайняв оборону в населеному пункті. Завдання ротаційного підрозділу, який сюди прибув на навчання — було захопити населений пункт та здійснювати його оборону», ‒ заступник командира батальйону позначення дій противника Богдан Дегодюк.

Військові відпрацьовують наступ та оборону в місті, а також ‒ патрулювання ділянки та дії з технікою. Зімітувати реальність дозволяє лазерна система MILES. На екіпіровці солдатів та техніці ‒ комплекс лазерних випромінювачів і приймачів, що дозволяють відслідковувати кількість влучень і промахів.

«Повинні були захопити ці будівлі, щоб ми більше всього дізналися насправді, як потрібно це все робити. Дякуючи інструкторам, ми знайшли свої помилки і їх усували», ‒ каже службовець з позивним «Сєва».

Такі навчання проводять за участі тренерів НАТО.

«Наш Міжнародний навчальний центр на сьогодні є один із найкращих у Східній Європі. Тут готують людей за стандартами Альянсу. І через цей навчальний центр уже пройшло більше 20 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України», ‒ додає міністр оборони України Степан Полторак.

Для 72-ї бригади ‒ це вже другий тренінг. Два роки тому на Яворівському полігоні навчали лише батальйонну тактичну групу. Цього разу приступили до тренінгу бригадою.

«Ми виконуємо основне завдання ‒ навчаємо наших військовослужбовців військової справи, це допоможе їм зберегти своє життя, життя своїх товаришів, побратимів і виконати основне завдання ‒ звільнити Україну», ‒ каже командир 72-ї бригади Артем Богомолов.

У липні цього року 72 бригада вирушить на Схід, аби застосувати здобуті уміння вже у бойових умовах.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.