Loading...

Порошенко заявив, що «Нормандська четвірка» домовиться про виведення військ РФ в травні-червні

17 апреля 2019


За словами президента України, 18 квітня буде оголошене «великоднє перемир’я» на Донбасі

Президент та кандидат на цю посаду Петро Порошенко стверджує, що у травні або червні 2019 року має відбутись саміт нормандського формату, який вирішить питання виведення російських військ з України. Про це він сказав у вівторок, 16 квітня, в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Уже в травні місяці або на початку червня будуть підписані документи нормандського формату, де буде передбачено виведення російських військ з української території, виведення важкої техніки і артилерії, роззброєння незаконних збройних формувань і прийняття рішення щодо введення блакитних шоломів ООН», – сказав президент.

«З Президентом Франції та Канцлером Німеччини ми домовились, що у координації з Президентом США, на відзначення дня висадки союзницьких військ у Нормандії буде запрошений Путін. І ми зберемося для обговорення чіткої програми, щоб нарешті на багатостраждальну землю України прийшов мир.

Сподіваюсь, вже у травні або на початку червня будуть підписані документи Нормандського формату, де будуть передбачені виведення військ РФ і важкої техніки з української території, роззброєння незаконних збройних формувань і прийняття рішення щодо введення блакитних шоломів ООН», — заявив Петро Порошенко.

Він зазначив, що зустріч, на яку запросять президента Росії Володимира Путіна, може відбутись в День висадки союзників у Нормандії (6 червня – Ред.).

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.