Loading...

Уряд заборонив вимикати електроенергію для державних стратегічних підприємств

15 апреля 2019


Уряд обмежив дію постанови лише сферами телекомунікації та зв’язку

Кабінет міністрів України заборонив відключати від електроенергії стратегічні державні підприємства у сферах зв’язку та телекомунікації. Відповідну постанову опублікували в урядовій газеті 9 квітня, відтак вона набула чинності.

Зазначається, що постановою уряду заборонено відключати від послуг електропостачання стратегічні підприємства держави, які відіграють ключову роль у безпеці країни. Водночас, уряд обмежив дію постанови лише сферами телекомунікації та зв’язку.

«Електропостачання об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку, щодо яких застосовуються до набрання чинності цією постановою дії з обмеження та/або відключення електропостачання, підлягає відновленню протягом трьох діб з дня набрання чинності цією постановою», — йдеться у постанові.

Зазначимо, що напередодні стало відомо, що від електроенергії відключили низку державних компаній через те, що вони не уклали договору про закупівлю електроенергії з новим постачальником. Також від електроенергії відключили низку державних шахт.

Відключення від електроенергії відбувається у зв’язку з реформою енергоринку. Так, з 1 січня 2019 року послуги виробництва та постачання електроенергії було розділено, а компанії зобов’язали укласти договори з новими постачальниками. Нові договори мали укласти до 31 березня, до того часу електрику постачала компанія «Укрінтенерго».

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.