Loading...

ЗМІ з’ясували, що Зеленський 13 разів злітав до Женеви і Тель-Авіва, де проживає Коломойський

12 апреля 2019


Олігарх Ігор Коломойський підтвердив зустрічі з кандидатом у президенти впродовж двох останніх років

З лютого 2017 року шоумен Володимир Зеленський щонайменше 13 разів літав до Женеви і Тель-Авіва, де живе олігарх Ігор Коломойський. В кожній другій поїздці Зеленського супроводжував юрист олігарха Андрій Богдан, який став головним юридичним радником кампанії Зеленського на виборах президента. У грудні 2018 року до них також приєднався глава партії «Слуга народу» Іван Баканов. Про це йдеться в програмі розслідувань «Схеми: корупція в деталях».

Журналісти зазначають, що Зеленський протягом цього часу неодноразово літав на приватних літаках разом з бізнес-партнерами олігарха — Геннадієм Боголюбовим, братами Ігорем і Григорієм Суркісом, Тимуром Миндичем.

В телефонному коментарі «Схемам» Ігор Коломойський спочатку повідомив, що Зеленський дійсно літав до нього на день народження в Женеву в лютому 2018 року. А на уточнення, чи була це їхня остання зустріч, олігарх додав: «як на мене, так. Ви коли починаєте, ставите запитання, як слідчий, то я починаю вагатись. Ну, може, де і перетнувся, але чорт його знає. Ну так цілеспрямованих зустрічей якихось немає. Ну тим більше, ми ж розуміли, що вже почалася політична історія, тому всі ці зв’язки, які його компрометують, нам не потрібні».

Сам Андрій Богдан відмовився говорити про причини відвідування Женеви і Тель-Авіва в компанії Зеленського, посилаючись на те, що це «його приватне життя».

Отримати пояснення Зеленського про причини частих перельотів в Тель-Авів і Женеву з юристом олігарха не вдалося.

31 грудня 2018 року актор і співзасновник «Студії Квартал 95» Володимир Зеленський публічно оголосив, що візьме участь у наступних виборах президента України. Партія «Слуга народу» була зареєстрована під цією назвою наприкінці 2017 року.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.