Loading...

Порошенко неочікувано з’явився в студії «1+1» і запросив Зеленського на дебати «прямо зараз»

12 апреля 2019


Володимир Зеленський телефоном заявив, що він буде на дебатах 19 квітня і кинув слухавку

Чинний президент України і кандидат в президенти Петро Порошенко запросив шоумена і кандидата в президенти Володимира Зеленського на дебати на телеканал «1+1». Про це президент заявив у прямому ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1», ввечері у четвер, 11 квітня.

Один із ведучих Сергій Іванов зізнався, що поява Порошенка стала абсолютною несподіванкою та жодним чином не є постановкою. Президент заявив, що готовий протягом 40 хвилин відповісти на всі запитання від будь-яких гостей студії.

«Запрошую Володимира Олександровича Зеленського прямо зараз на дебати в студію каналу «1+1», сказав глава держави.

У свою чергу Володимир Зеленський телефоном повідомив, що наразі він перебуває во Франції і не зможе відповісти на це запрошення.


«Зараз я в Парижі, у Франції. У мене зустріч завтра о третій годині з президентом Франції», — сказав Зеленський.

Порошенко зауважив, що він не цікавиться пересуваннями Зеленського і не міг знати про його перебування, коли запрошував прямо зараз на дебати в студію телеканалу.

Президент ще раз повторив запрошення Зеленському взяти участь в національних теледебатах на Суспільному 19 квітня. На це Зеленський відповів: « 19 числа на НСК «Олімпійський. Крапка» та кинув слухавку.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.