Loading...

В НСТУ заперечили можливість дебатів у вигляді телемосту між Порошенком і Зеленським

12 апреля 2019


Телемосту між чинним главою держави Петром Порошенком та шоуменом Володимиром Зеленським — кандидатами на посаду президента — не буде. Про це повідомила піар-директор «UA: Суспільне мовлення» Вікторія Сидоренко, повідомляє «Укрінформ».

«Телеміст не є участю у дебатах кандидата у президенти. Участю у дебатах є присутність у студії у тому форматі, який прописаний у законодавстві», — сказала вона.

Сидоренко уточила, що у постанові Центральної виборчої комісії від 5 травня 2014 року «Про порядок проведення Національною суспільною телерадіокомпанією України передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України» детально прописані усі аспекти проведення дебатів.

«Весь порядок проведеня дебатів прописаний ЦВК і відступати від нього ми не можемо, і не можемо змінювати той формат, який визначений законодавством», — резюмувала піар-директор «UA: Суспільне мовлення».

Як інформував ZAXID.NET, Зеленський 3 квітня заявив, що дебати з Порошенком мають відбутися на стадіоні «Олімпійський». Глава держави погодився на проведення дебатів на НСК «Олімпійський», але нагадав, що згідно з законом про вибори президента, вони мають відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією на всіх телеканалах.

Порошенко запропонував Зеленському провести дебати на НСК «Олімпійський» 14 квітня. Водночас він наголосив, що готовий прийти на «Олімпійський» і 19 квітня – за винятком того часу, коли будуть дебати на Суспільному телебаченні. За словами Порошенка, на передбачених законом про вибори дебатах він теж буде обов’язково.

11 березня кандидат у президенти Володимир Зеленський відмовився брати участь у дебатах на НСК «Олімпійський» 14 квітня. На стадіон вийде тільки Петро Порошенко. Також у штабі Володимира Зеленського запропонували провести дебати між кандидатами в президенти у прямому ефірі, але у вигляді телемоста.

ЦВК і Національна суспільна телерадіокомпанія України вважають за можливе провести дебати кандидатів 19 квітня о 20:00, а після цього кандидати можуть продовжити обговорення у форматі «ток-шоу», але не за державні кошти.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.