Loading...

Змінити місце голосування можна до понеділка

9 апреля 2019


З оголошенням офіційних результатів знову можна змінювати місце голосування. Такий крок можуть здійснити внутрішньо переміщені особи, а також ті, хто працює чи навчається в іншому місті чи за кордоном. Втім, у державному реєстрі виборців закликають зробити це щонайшвидше. Адже цього разу на зміну виборчої дільниці є лише тиждень.

Дмитро Москвич ‒ переселенець. У рідній Горлівці проголосувати не зможе, бо місто окуповане. Тож хлопець вже вдруге вирушає до державного реєстру виборців.

«Коли перед першим туром я змінив місце голосування, то мені сказали, що перед другим і перед кожними виборами потрібно буде проводити ту саму процедуру. І ось вчора ЦВК оголосив офіційні результати, і сьогодні я вже прийшов змінювати вдруге місце голосування», ‒ розповідає Дмитро.

Аби змінити дільницю, переселенцям з Криму та Донецької й Луганської областей достатньо взяти зі собою лише паспорт. А ось іншим громадянам України, які теж хочуть змінити дільницю, потрібно мати ще додаткові документи.

«У випадку працевлаштування ‒ це довідка з місця роботи, навчання ‒ довідка з місця навчання. Відрядження, відповідно, людина має з собою лист про відрядження, подорожі, путівки, квитки залізничні або ж авіа ‒ вичерпного переліку немає, єдине щоб людина підтвердила факт свого перебування», ‒ пояснює начальник Личаківського відділу Державного реєстру виборців Олег Ногас.

У Державному реєстрі виборців закликають ще раз перевірити свої особисті дані. Це можна зробити або у локальному відділі, або ж у кабінеті виборця на сайті drv.gov.ua. Змінити дільницю можна до наступного понеділка включно. Державні реєстри працюватимуть і у вихідні дні.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.