Loading...

Уляна Супрун дала поради, як «пережити вибори» на дільницях

31 марта 2019


Поради «допоможуть витримати добу, в якій мало сну, свіжого повітря та руху, зате багато людей і значна потреба в концентрації уваги»

Напередодні виборів президента України в.о. глави МОЗ Уляна Супрун оприлюднила поради членами виборчкомів та спостерігачам, які працюватимуть під час проведення голосування.

Супрун зазначила, що поради «допоможуть витримати добу, в якій мало сну, свіжого повітря та руху, зате багато людей і значна потреба в концентрації уваги».

«Візьміть їжу. Замовити піцу — не варіант. У день виборів стануть в пригоді яблука, банани, курага, чорнослив та мандарини. Але лише вуглеводами не обійтися, врятувати вас може білкова їжа: омлет, горіхи, сир, м’ясо. Пийте воду. Орієнтуйтеся на 3 літри для однієї людини, без урахування чаю та кави. Візьміть зубну щітку та пасту. Можливо, відчуття чистих зубів і доглянутості допоможе вам почуватися «свіжіше» чи стане на заваді некорисним перекусам», — зазначила очільниця МОЗ а своїй сторінці у Facebook.

Також Супрун радить мити руки.

«Контакт із бюлетенями та великою кількістю людей лишають на руках бруд, бактерій і віруси, а знервованість і багато кави роблять долоні пітливими. Антибактеріальні спреї і серветки не очищують нормально руки, а у фільтрах сушарок для рук може бути повно бактерій. Візьміть сухі та вологі серветки. Робіть присідання чи вставайте і розтягуйтеся час від часу, аби запобігти застою крові у венах і болю в попереку», — порадила вона.

Окрім того в.о. глави МОЗ вважає за потрібне провітрювати дільницю.

«Відчиняйте вікна повністю, коли провітрюєте, і зачиняйте їх згодом. Це найефективніший спосіб. Ходіть, а не стійте. Візьміть аптечку. Майте змінний і теплий одяг. Привітайтеся з колегами за руку — рукостискання викликає виділення нейромедіатору окситоцину, який допоможе вам відчути один до одного довіру», — написала Супрун.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.