Loading...

В аеропорту«Бориспіль» голові Держрезерву вручили обвинувальний акт

31 марта 2019


Працівники прокуратури Києва вручили голові Державного агентства резерву України Вадиму Мосійчуку обвинувальний акт у справі про переміщення зерна у 2017 році з ДО «Хлібна база №85», що під Харковом, на ДП «Златодар» (м. Золотоноша Черкаської області). Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу Держрезерву.

Як повідомляється, обвинувальний акт Мосійчуку вручили у суботу о 16:15 безпосередньо після його прильоту з відпустки прямо в аеропорту «Бориспіль».

«Відразу по прильоту мене та всю мою сім’ю затримала Держприкордонслужба. Обшукали не тільки мої речі, а й всієї сім’ї, перевірили всі документи. Потім на «сцені» з’явився представник прокуратури разом з представником ДФС та двома понятими, які виявились безробітними громадянами. Порушивши усі можливі норми, вручили обвинувальний акт у справі переміщення зерна з харківської бази 85 на підприємство Златодар», — заявив Мосійчук.

За його словами, акт вручено без офіційного виклику до прокуратури, що порушує діючі норми, хоча попередньо його адвокат погодив з прокуратурою м. Києва, що Мосійчук з’явиться в прокуратуру у понеділок 1 квітня.

Він додав, що вже приїхавши додому, виявив у себе на дверях прикріплений скотчем виклик у прокуратуру.

«Сьогоднішнє вручення обвинувального акту ніяк, окрім цирк-шоу, назвати не можу. Такий номер є черговим доказом того, що справа заангажована, а ставлення прокурора Києва до справи та особисто до мене упереджене», — вважає Мосійчук.

Як інформував ZAXID.NET, у жовтні 2018 року прокуратура Києва вручила підозру Вадиму Мосійчуку. Генпрокурор Юрій Луценко тоді заявив, що Мосійчук «в 2017 році вирішив перемістити зерно з Харківської в Черкаську область нібито у зв’язку з небезпекою втрати через близькість АТО». За даними Луценка, збитки від такого наказу Мосійчука перевищили 6 млн гривень.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.