Loading...

На Одещині поліція викрила масштабну схему підкупу членів виборчкомів

24 марта 2019


Схема функціонувала на території п’яти районів Одещини

Під час розслідування кримінального провадження СБУ викрила схему підкупу членів виборчкомів. Про 23 березня це на своїй сторінці у Facebook написала речниця Генерального прокурора Лариса Сарган.

За її словами, зловмисники планували підкуп членів виборчокмів на користь однієї з політичних сил.

«Мережу протиправної діяльності розповсюдили на території 5 районів Одещини: Балтського, Подільського, Окнянського, Кодимського та Савранського. «Чорна» каса знаходилася та функціонувала у режимному приміщенні одного з відділень ПриватБанку в м. Подільськ, а саме у службовому кабінеті керівника вказаного відділення, яка з 2011 року займає посаду начальника структурного підрозділу банку», — розповіла Лариса Сарган.

Незаконну діяльність правоохоронні органи зупинили під час роботи ділків над розподілом 1,3 млн грн на майбутню винагороду підконтрольним членам комісій і спостерігачам. У залежності від розміру виборчої дільниці представникам комісій планували сплачувати 2-3 тис. грн.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.