Loading...

Нацполіція взяла під цілодобову охорону окружні виборчі комісії в Україні

24 марта 2019


Після доставлення бюлетенів поліцейські почнуть охороняти дільничні виборчі комісії

Поліцейські взяли під цілодобову охорону окружні виборчі комісії. Про це 23 березня повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

«Від сьогодні ми взяли під охорону всі окружні виборчі комісії – їх 199. Для забезпечення безпеки їх роботи по всій державі цілодобово залучені понад 400 працівників поліції», – наголосив заступник глави Нацполіції.

За його словами, наразі поліція взяла під контроль доставку виборчих бюлетенів до окружних виборчих комісій. А вже наприкінці наступного тижня після доставлення бюлетенів поліцейські почнуть охороняти дільничні виборчі комісії. Фацевич зазначив, що поліція докладе всіх зусиль, аби не допустити порушень виборчого законодавства.

Крім того, Фацевич повідомив, що за добу до поліції надійшло 145 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. За 9 фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Він також додав, що загалом від початку передвиборчої компанії зареєстровано 3 тис. 787 заяв та повідомлень, з яких за 202 поліція відкрила кримінальні провадження. Серед них 93 пов’язані з порушенням виборчого законодавства, а 109 — із проведенням передвиборчої кампанії. Також поліцейські склали 606 адміністративних протоколів.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.