Loading...

Львів закупить чотири машини-порохотяги для прибирання міста від піску

21 марта 2019


На прибирання Львова від піску виїхали усі три комунальні авто-порохотяги. Автомобілі обладнані спеціальними зрошувачами та щітками, які направляють пісок з дороги до порохотяга. Один автомобіль поміщає до 2 тонн зібраної з доріг суміші.

За минулий тиждень під час роботи на міських дорогах вивезли майже 118 машин болота. Уже у квітні авто-парк комунальних порохотягів чекає нове поповнення. Місто закупить маневренні машини, що дасть змогу чистити вузенькі вулички, площі та хідники. У Ратуші хочуть максимально полегшити роботу двірників, а в перспективі й зовсім відмовитись від ручного прибиранння доріг. Також комунальні служби зараз мають дороги водовозками.

«Погулянка, Вахнянина, Банаха, Черемшини і на вулиці Пісковій там відкривали дорогу і ми сьогодні там позамітали. За зміну назбируємо дві-три машини сміття, от зараз повна машина, в мене загорівся прилад червоним, означає повна», – розповідає водій машини-порохотяга Ростилав Срібний.

«В нас складений графік. Вони працюють на замовлення районнних адміністрацій у всіх районах без виключення, працюють цілодобово і вночі. Плануємо цього року придбати додатково ще 4 одиниці такої техніки, вакуумних машин, дві великогабаритних і дві малогабаритних порохотяги», – каже заступник директора міського департаменту ЖКГ Олександр Одинець.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.