Loading...

Поблизу Ужгорода обурений українець на євроблясі прорвав кордон

17 марта 2019


Чоловікові двічі відмовили у дозволі на ввезення цього авто, тож він пішов на таран

У Закарпатській області водій за кермом авто Mazda з іноземними номерами прорвав кордон після того, як йому повторно відмовили у ввезенні автомобіля на українську територію. Інцидент трапився ввечері 15 березня, інформує прес-центр Державної прикордонної служби.

Згідно з повідомленням, прикордонники двічі затримували чоловіка, який намагався ввезти так звану євробляху через автомобільний пункт пропуску «Ужгород». Зокрема, після того, як він отримав картку відмови за порушення, чоловік замість повернення до Словаччини на швидкості попрямував у бік Ужгорода. Прикордонний наряд затримав його і оштрафував.

Однак вже за кілька годин він спробував повторити маневр. Отримавши чергову картку відмови, він зробив вигляд, що розвертається в бік Словаччини, проте змінив напрям і на високій швидкості поїхав у напрямку Ужгорода. На виїзді з пункту пропуску він збив шлагбаум, а також пошкодив авто, коли наїхав на знаряддя для примусової зупинки.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.