Loading...

Скандально відомий генерал Сергій Будник став одним з керівників Державної іпотечної установи

13 марта 2019


Генерала звинувачували в хабарництві, однак справу проти нього закрила антикорупційна прокуратура

Колишнього голову Департаменту поліції охорони України, генерала Сергія Будника, якого 2017 року підозрювали у вимаганні хабара, призначили заступником голови правління Державної іпотечної установи (ДІУ). Рішення про це ухвалили 27 лютого на засіданні Кабінету Міністрів, інформує LB.ua.

ДІУ займається рефінансуванням іпотечних кредиторів, з 2014 року управління очолює Андрій Камуз.

Нагадаємо, у серпні 2017 року Будника затримала Служба безпеки України за підозрою в отриманні 96 тис. грн хабара. Згідно з версією правоохоронців, він через посередника вимагав, окрім офіційних платежів, понад 80 тис. грн щомісяця за надання послуг з фізичної охорони. У нього вдома знайшли 16 золотих зливків, 44 тис. доларів, 11,5 тис. євро.

Генеральна прокуратура повідомила Будникові про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу.

Однак у грудні 2017 року ГПУ передала кримінальне провадження щодо посадовця до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка через кілька місяців закрила його через відсутність складу злочину.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.