Loading...

Петро Порошенко оплатив третину політичної реклами на українському ТБ

13 марта 2019


На політичну рекламу в ефірі центральних телеканалів у 2018 році витратили близько 568 млн грн і близько третини цієї суми припадає на президента Петра Порошенка. Такі дані наводить громадських рух ЧЕСНО, який 12 березня оприлюднив дослідження реклами політиків на українському ТБ.

Згідно з даними моніторингу ЧЕСНО, 15 кандидатів у президенти почали активно рекламуватися на ТБ ще 2018 році. Кількість роликів поступово збільшувалася впродовж року, однак піковий момент припав на День Незалежності.

«Лідером за кількістю реклами 2018 року з-поміж майбутніх учасників президентських перегонів став Петро Порошенко. Майже нарівні з ним опинився Олександр Шевченко. Ролики з кожним із цих кандидатів з’являлися в ефірах понад 4 тис. разів. До трійки лідерів потрапила й Юлія Тимошенко з більш ніж 2,5 тис. показів», – йдеться у дослідженні ЧЕСНО.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.