Loading...

НАБУ та САП затримали п’ятьох чиновників, причетних до корупції в «Укроборонпромі»

11 марта 2019


Чиновників «Укроборонпрому» затримали за підозрою в розтраті

Антикорупційні органи затримали чинного та колишнього директорів держпідприємства «Спецтехноекспорту», що входить до складу держконцерну «Укроборонпром». Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро.

«4 березня детективи НАБУ та САП затримали чинного та колишнього директорів ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» за підозрою у розтраті 2,225 млн дол. США», – повідомило відомство.

«Також затримано ще трьох колишніх посадовців держпідприємства», – заявило НАБУ.

Керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький оголосив підозру екс-директору дочірнього підприємства «Укрспецекспорт», державного госпрозрахункового зовнішньоторгівельного підприємства «Спецтехноекспорт», причетному до організації злочинної схеми розтрати коштів, яка завдала державі 55,5 млн грн збитків.

Також прокурори САП і детективи НАБУ повідомили про підозру ще чотирьом чинним та колишнім високопосадовцям ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», інформує САП

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.