Loading...

Валентин Наливайченко: Іван Франко заслуговує на повноцінний музей і гідний пам’ятник у Києві

8 марта 2019


«Видатний український письменник, науковець, публіцист Іван Франко заслуговує на повноцінний музей і гідний пам’ятник у Києві». Про це заявив лідер Руху «Справедливість», екс-глава СБУ Валентин Наливайченко після відвідання музейної експозиції до 130-річчя з дня народження Тараса Франка – сина Великого Каменяра. Організатором виставки, розгорнутої у квартирі-музеї родини Івана Франка у Києві, є Міжнародний фонд Івана Франка.

За словами Наливайченка, династія Франків – це золотий фонд українства. Потрібно вивчати і всіляко популяризувати доробок Івана Франка – в школах і вишах.

Політик закликав також підтримати діяльність Міжнародного фонду Івана Франка, з якого фінансуються премії для українських та іноземних франкознавців.

Директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус подякував Валентинові Наливайченку за увагу до спадщини родини Франків і особливо за розкриття архівів КҐБ, в яких були документи, що пролили світло на трагічну долю нащадків Великого Каменяра.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.