Loading...

США планують додатково надати українським військовим озброєння

8 марта 2019


США роздумують про посилення снайперських можливостей українських військових

США розглядають надання додаткової зброї Україні для протистояння агресії Росії.

Про це 5 березня повідомляє U.S.News з посиланням на верховного головнокомандувача об’єднаних Збройних сил НАТО в Європі генерала Кертіса Скапарротті.

На слуханнях у комітеті Сенату Конгресу США у справах збройних сил Скапарротті, який також є командувачем європейського командування США, сказав, що США роздумують про посилення снайперських можливостей українських військових. Однак, за його словами, будь-яким поставкам має передувати обговорення серед політиків.

НАгадаємо, що Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти України Валентин Наливайченко виступає з ініціативою розміщення на території України ротаційного контингенту американських військових.

Нагадаємо, що Україна веде переговори зі США щодо нових поставок летальної зброї ще з листопада 2018 року. Наразі США і Україна перебувають у «тісній дискусії» щодо того, щоб Вашингтон поставив ще один «транш» летальної зброї для боротьби Києва на сході України.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.