Loading...

Біля будівлі ООН активісти провели мітинг на підтримку кримських татар

7 марта 2019


Активісти акцентували увагу на масштабних порушеннях прав людини з боку окупаційної влади Криму

Сьогодні, 26 лютого, біля штаб-квартири ООН в Нью-Йорку активісти провели акцію на підтримку кримських татар і українців, які проживають в окупованому Криму.

Про це йдеться на сторінці «Український Кінозал в Нью-Йорку» у Facebook. За словами активістів, своєю акцією вони демонстрували солідарність із тими багатьма українцями та кримськими татарами, які не можуть вільно висловлюватися в окупації

Учасники стояли з плакатами і скандували гасла «Крим – це Україна», «Путін, геть з Криму!», «Звільніть Олега Сенцова». Мітингувальники акцентували увагу на масштабних порушеннях прав людини з боку окупаційної влади, які тривають на півострові попри численні резолюції ООН, що засуджують і вимагають припинити ці порушення.

Деякі з мітингувальників відзначали, що незаконна анексія Росією Кримського півострова, яка сталася 5 років тому, для них – особиста трагедія, яка розділила їх з рідними і близькими людьми.

Мирний протест під стінами штаб-квартири ООН організували Американська асоціація кримських татар, Український конгресовий комітет Америки, Світова федерація українських жінок, організація Razom for Ukraine та Організації Оборони Чотирьох Свобід України.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.