Loading...

У Польщі затримали українців, які займалися перевезенням нелегалів

7 марта 2019


Центральне слідче бюро поліції Польщі затримало злочинну групу, яка займалася перевезенням нелегальних мігрантів. Серед затриманих — троє громадян України. Про це повідомляє «Польське радіо».

За словами прокуратури, серед затриманих – 13 поляків та 3 громадян України. Поліцією було проведено обшуки в кількадесяти квартирах, які використовували члени злочинної групи. Заходи проводилися одночасно на терені Мазовєцького, Малопольського та Сілезького воєводств.

За словами слідства, група займалася переправленням до Польщі громадян Пакистану, Сирії, Алжиру, Іраку, Єгипту, Лівії, Ірану та Індії, а потім легалізувала їхнє проживання на терені країни.

Зловмисники незаконно переправили через кордон близько 500 іноземців. члени злочинної групи могли заробити на цьому приблизно 920 тис. євро.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.