Loading...

Дружин Бандери, Шухевича та Скоропадського зобразили на банках згущеного молока

6 марта 2019


Організатори акції у такий спосіб нагадують, що за кожним відомим чоловіком стоїть не менш велична жінка

Біографії та портрети дружин командира УПА Романа Шухевича, лідера ОУН Степана Бандери, гетьмана Павла Скоропадського та письменника Михайла Коцюбинського зобразили на банках згущеного молока. У такий спосіб куратори акції хочуть нагадати про роль жінок в історії України, пише «Gazeta.ua».

Наразі випустили лімітовану серію, яку відправлять військовим на Донбас.

«8 березня у медіапросторі зазвичай згадують Розу Люксембург і Клару Цеткін, Софію Ковалевську. Забувають про українських жінок, які безпосередньо впливали на хід історії України», – розповів голова наглядової ради Ічнянського молочного комбінату, який випустив такі бляшанки зі згущеним молоком, Валентин Запорощук.

За його словами, вони нагадати про тих, хто опинився дещо в тіні відомих чоловіків.

«Ярослава Бандера була членом Асоціації українських студентських організацій у Польщі до 1939 року. Наталя Березинська-Шухевич рятувала єврейських дітей від німецьких загарбників. Віра Коцюбинська заснувала першу українську школу в Чернигові. Олександра (по-родинному Аліна, — ред.) Скоропадська підтримувала чоловіка в еміграції, взяла на себе увесь побут і написала книгу, присвячену генеалогії Скоропадських», ‒ зазначив Валентин Запорощук.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.