Loading...

У Києві вбили одного з ключових свідків у справі «діамантових прокурорів»

6 марта 2019


Вбитий свідчив проти першого заступника голови

У Києві 5 березня невідомі вбили одного з ключових свідків у справі «діамантових прокурорів», колишнього власника ювелірного заводу Сергія Кисельова. Про це повідомив екс-заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе, який займався розслідуванням справи, інформує «Українська правда».

«Убитий Кисельов, людина, яка упізнала свої діаманти (колишній власник заводу ювелірних виробів) в гучній справі «діамантових прокурорів», – так він прокоментував новину про вбивство чоловіка в Києві 5 березня.

Інший екс-заступник генпрокурора Віталій Касько розповів, що Кисельов є потерпілим у справі «діамантових прокурорів». «2010 року в Кисельова правоохоронці провели обшуки і вилучили коштовності, які потім «загубилися», – сказав Касько.

За його словами, Кисельов упізнав свої діаманти у прокурора Олександра Корнійця і з цього приводу давав свідчення до прокуратури. При цьому Касько не зміг ні підтвердити, ні спростувати факт убивства бізнесмена. «Я знаю цю інформацію лише від журналістів, які мені говорили, що на місці знайдені його документи і номери автомобіля зареєстровані на Кисельова», – додав Касько.

Водночас «Українська правда» з посиланням на власні в МВС підтверджує, що вбитий в Дніпровському районі Києва чоловік насправді Сергій Кисельов.

Як пише ТСН, вбивство сталося 5 березня близько 11 ранку. Чоловік нібито у поліцейській формі вистрелив в чоловіка у Mersedes. Свідки кажуть, що між чоловіками перед тим стався конфлікт, після чого чоловік у формі дістав зброю.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.