Loading...

СБУ проводить обшук у автора інтернет-ресурсу, який публікує українофобські матеріали

6 марта 2019


Відкртие кримінальне провадження стосується антиукраїнської діяльності ЗМІ

СБУ здійснює слідчі дії в приміщенні автора інтернет-ресурсу «Антифашист», київського журналіста Володимира Скачка. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Співробітники Служби безпеки України в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо осіб, пов’язаних з антиукраїнською діяльністю російських державних медіа-структур в Україні за ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність), здійснюють обшук в особистому приміщенні фігуранта, одного з головних авторів, які готували інформаційні матеріали на замовлення російських пропагандистських медіа», — розповіли в прес-центрі СБУ.

За інформацією української спецслужби, процесуальне рішення буде ухвалено за результатом проведення слідчих дій. Йдеться про слідчій дії в рамках розслідування кримінального провадження, що стосується антиукраїнської діяльності ЗМІ.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.