Loading...

У Чорнобильській зоні загорілися п’ять гектарів лісу

4 марта 2019


За повідомленням прес-служби ДСНС, до гасіння вогню залучено 18 осіб та 3 одиниці техніки

У неділю стало відомо, що у Чорнобильській зоні відчуження на площі близько 5 гектарів горить ліс.

Як повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій України, інформацію про пожежу рятувальники отримали о 16.40. На території ДСП «Північна Пуща» (Дитятківське лісництво) поблизу с. Бички виникла пожежа трав’яного настилу на площі близько 5 га. На місце події одразу вирушили рятувальники та загони вогнеборців. За повідомленням прес-служби ДСНС, до гасіння вогню залучено 18 осіб та 3 одиниці техніки.

Зазначається, що пожежу було локалізовано. Наразі продовжується гасіння вогню. Після цього рятувальники встановлюватимуть можливі причини загоряння.

Нагадаємо, що на початку місяця у Києві за півтора кілометри від станції метро «Лісова» спалахнула пожежа у складських приміщеннях, де зберігалися електроінструменти, пластик і картон. Площа складів – 200×150 м, а площа пожежі станом на вечір суботи зросла з 700 до 10 тис. квадратних метрів.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.