Loading...

В Угорщині затримали 16 митників з пунктів пропуску на кордоні з Україною

1 марта 2019


Митників підозрюють у шахрайстві з поверненням ПДВ та хабарництві

На кордоні з Україною 26 лютого угорські спецслужби проводили спецоперацію з протидії хабарництву. Саме через це рух через українсько-угорський кордон було припинено на кілька годин.

Як інформує «Мукачево.net», операцію проводили на пунктах пропуску «Лужанка–Берегшурань» та «Косино — Барабаш».

Згодом у Головній прокуратурі Угорщини розповіли про подробиці операції на кордоні. Стало відомо, що загалом затримано 16 митників, яких підозрюють у хабарництві, а також одного цивільного.

До спецоперації були залучені працівники слідчого комітету Генеральної прокуратури, Національної служби безпеки, Антитерористичного центру (TEK) та спецвідділу угорської поліції.

Митників, які працювали на КПП «Берегшурань-Лужанка» підозрюють у організації корупційної схеми, яка діяла, як мінімум, з листопада 2018 року. Йдеться про повернення ПДВ – митники вимагали хабарі готівкою з тих, хто перевозив товари з території Угорщини в Україну і очікував на повернення мита.

На підставі багатьох свідчень і підозр у корупційній схемі Дебреценська обласна прокуратура надала дозвіл провести обшук і затримання митних працівників на кількох КПП.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.