Loading...

Суд призупинив рішення Кабміну про зниження норми споживання газу населенням без лічильників

1 марта 2019


Українці, у яких не встановлений газовий лічильник, знову мають оплачувати 9,8 кубометра на одну особу

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» заявляє, що суд задовольнив вимоги компанії «Кременчукгаз» і призупинив дію постанови Кабінету Міністрів про зниження норми споживання для населення, що використовує газ лише для приготування їжі, без лічильників до 3,29 кубічного метра на одну людину. Про це йдеться в повідомленні прес-служби «Нафтогазу» на сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Тепер українці, у яких не встановлено газовий лічильник, знову матимуть оплачувати 9,8, понад 18 і до 23 кубів на людину, залежно від наявності централізованого гарячого водопостачання або газової колонки», — сказано в ньому.

«Нафтогаз» сподівається, що найближчим часом уряд зможе привести норми споживання газу у відповідність з реальними потребами споживачів.

Для визначення реального споживання газу споживачами «Нафтогаз» вважає за необхідне провести аудит облгазів, а також встановлення газових лічильників.

Нагадаємо, 7 лютого вступило в силу зниження норми споживання газу населенням без лічильників з 9,8 куб. м до 3,29 куб. м і зниження норми споживання газу для споживачів при відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача з 18,3 кубометрів до 5,39 і для тих, хто використовує газову плиту і водонагрівач з 23,6 кубометрів до 10,49. Крім того, що раніше газорозподільні організації зобов’язали безкоштовно встановити лічильники всім споживачам.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.