Loading...

У Львові через сильні пориви вітру впало декілька дерев

1 марта 2019


Ніхто не постраждав, проте одне дерево пошкодило припаркований автомобіль, інше – зачепило двоквартирний будинок

У Львові через сильні пориви вітру впродовж дня впали дерева у чотирьох районах. Через сильні пориви вітру дерева впали на вул. Раппопорта, вул. Брюховицькій та на вул. Тролейбусній. Пізніше також упали ще два дерева – на вул. Літній у Галицькому районі та на вул. Тернопільській, 21а у Сихівському районі. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

У Галицькому районі дерево впало на вул. Літній, 6. Воно зачепило двоквартирний будинок. Як повідомив голова Галицької РА Андрій Зозуля, помешкання є приватним та не перебуває на балансі мерії. Фахівці райадміністрації виїхали на місце для з’ясування обставин.

У Сихівському районі міста дерево впало на вул. Тернопільській, 21а. За словами голови РА Галини Гладяк, це також приватна територія. Наслідки негоди ліквідували.

На вул. Раппопорта, 11, що в Шевченківському районі, дерево, що впало, зачепило припаркований поруч автомобіль. За словами заступника голови Шевченківської районної адміністрації Святослава Костяки, суттєвих пошкоджень немає.

«У зв’язку із сильними поривами вітру, сьогодні на вулиці Раппопорта впало дерево. Зауважу, що поруч був припаркований автомобіль в неналежному місці. Суттєвих ушкоджень не було», — розповів Святослав Костяка, заступник голови Шевченківської РА.

Також у цьому районі впало дерево на вул. Брюховицькій, 1 (біля залізничного переїзду).

У Франківському районі дерево впало на вул. Тролейбусній. За інформацією районної адміністрації, комунальники дерево уже прибрали.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.