Loading...

На Харківщині СБУ викрила злочинців, які розкрадали пальне в «Укргазвидобування»

12 февраля 2019


Учасники групи вчиняли крадіжки кілька разів на тиждень, викрадаючи щоразу майже дві тонни палива

Співробітники СБУ заблокували діяльність організованого угруповання, учасники якого розкрадали нафтопродукти компанії «Укргазвидобування».

Про це 11 лютого повідомили у прес-службі СБУ. Зазначається, що мешканець Балаклійського району Харківської області організував механізм розкрадання нафтопродуктів із залізничних цистерн відділення, яке займається переробкої газового конденсату та нафти.

Для протиправної діяльності чоловік залучив кількох спільників, зокрема посадових осіб залізничної станції, котрі вказували, в яких цистернах знаходиться конкретний вид нафтопродуктів: бензин, дизельне паливо чи газовий конденсат.

Посадовці також забезпечували розміщення цистерн на конкретних коліях протягом часу, що необхідний для крадіжки. Інші учасники групи у ночі за допомогою спеціального обладнання розкривали цистерни та зливали нафтопродукти у транспортні засоби, спеціально обладнані резервуарами.

Кримінальне провадження здійснюється за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо перекваліфікації дій зловмисників за ч. 5 ст. 185 КК України як вчинених організованою групою.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.