Loading...

Для української армії модернізували понад сотню танків Т-64

11 февраля 2019


Оновлених Т-64, які є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів ЗСУ, достатньо для переозброєння цілої танкової бригади

Для української армії модернізували понад сотню танків Т-64 зразка 2017 року. Про це 11 лютого повідомив Президент України Петро Порошенко.

«Кращі бойові можливості, сучасні тепловізори, захищений цифровий зв’язок, супутникова навігація і новий динамічний захист отримали наші танкісти завдяки фахівцям української оборонки. ДП «Харківський бронетанковий завод» провів модернізацію понад сотні Т-64 зразка 2017 року», — повідомив президент.

З його слів, цих машин достатньо для переозброєння цілої танкової бригади. У свою чергу, в «Укроборонпромі» зазначили, що Харківський бронетанковий завод уже виготовив понад сотню Т-64 зразка 2017 року і продовжує модернізацію наявних Т-64 до цього рівня.
Під час модернізації у бойову машину інтегрують сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Їх встановлюють на штатні кріплення і підключають до електричної мережі танка без її змін, що дає змогу значно зменшити час та витрати для їх інтеграції в системи бойової машини.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.