Loading...

СБУ відкрила кримінальну справу через зникнення ікон у Києво-Печерській лаврі

11 февраля 2019


Цінності були передані на зберігання посадовим особам Києво-Печерської лаври.

Співробітники Служби безпеки України розслідуватимуть зникнення з Києво-Печерської лаври десяти предметів, які становлять культурну цінність для України.

Про це 9 лютого повідомила прес-служба СБУ. Відзначається, що цінності були передані на зберігання посадовим особам Києво-Печерської лаври.

Поліція відкрила кримінальне провадження за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Стаття передбачає покаранні у вигляді обмеження волі до 8 років.

Нагадаємо, 9 січня речниця Міністерства культури Юлія Даценко заявила, що ревізія міністерства перевірила наявність та стан цінностей в Києво-Печерській лаврі та не змогла встановити місцеперебування десяти предметів, які становлять культурну цінність. Заяву про зникнення цінностей подали до правоохоронних органів.

8 січня міністр культури Євген Нищук розповів, що інвентаризація в Києво-Печерській лаврі виявила зникнення кількох цінних ікон. Він зазначив, що втрати могли статися ще до 2003 року.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.