Loading...

Надію Савченко перевели до Лук’янівського СІЗО

6 февраля 2019


іра Савченко також вважає, що її сестру намагаються вивезти з Києва до виборів.

Позафракційного народного депутата Надію Савченко, яку підозрюють у підготовці теракту, перевели до Лук’янівського СІЗО.

Про це 4 січня на своїй сторінці в Facebook повідомила її сестра Віра Савченко, з посиланням на представників Червоного херста. Віра Савченко також вважає, що її сестру намагаються вивезти з Києва до виборів. Також, за словами представників Верховного суду, розгляд справи Савченко відбуватиметьсяв Чернігові.

Нагадаємо, що нещодавно Надія Савченко просила Центральну виборчу комісію (ЦВК) зареєструвати її кандидатом у Президенти на вибори 31 березня без необхідної застави в розмірі 2,5 млн гривень.

Як інформував ZAXID.NET, Савченко інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.