Loading...

«Укрзалізниця» зменшила кількість поїздів до Росії через падіння попиту

6 февраля 2019


У компанії зазначили, що пасажири стали частіше подорожувати до Європейського Союзу ніж до РФ

«Укрзалізниця» з 5 лютого зменшує кількість поїздів до Росії через падіння попиту на рейси.

За повідомленням прес-служби компанії, відсьогодні поїзди Одеса-Москва-Одеса та Харків-Москва-Харків курсуватимуть через день, а не щоденно, як було раніше.

Як зазначили в компанії, у 2018 році «Укрзалізниця» перевезла до РФ на 20% менше пасажирів, ніж у 2017. У компанії зазначили, що з кінця літа 2018 року пасажири стали значно частіше подорожувати залізничним транспортом до Європейського Союзу. Відтак з серпня 2018 «Укрзалізниця» перевезла до ЄС на 10% пасажирів більше, ніж до Росії.

Загалом з серпня 2018 до січня 2019 до ЄС та зворотно державна залізнична компанія перевезла 362,9 тисячі пасажирів, до Росії — 329, 4 тисячі пасажирів.

«Укрзалізниця» планує й надалі переорієнтовувати пасажиропотік на європейський напрямок, додали в компанії. Минулого, 2018 року, «Укрзалізниця» скасувала прямі поїзди та причіпні вагони до Росії з Івано-Франківська, Чернівців, Кременчука та Чернігова. Звільнені від перевезень поїзди використовують для перевезень всередині України.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.