Loading...

Окупований Крим отримав статус «невільної території» в рейтингу Freedom House

5 февраля 2019

Правозахисники стурбовані постійними репресіями окупаційної «влади» стосовно місцевих етнічних українців та кримських татар

Україна в 2019 році залишилася «частково вільною» країною, а окупований Росією Крим отримав статус «невільної території».

Про це йдеться у новому звіті міжнародної правозахисної організації Freedom House «Свобода у світі-2019».

Як заявляють дослідники, рівень свобод в Україні дещо погіршився. В оновленому списку рейтингу політичних прав та свобод, Україна розташувалася приблизно в середині рейтингу, межуючи з Македонією, Молдовою, Буркіна-Фасо та Філіпінами.

Проте особлива увага у дослідженні приділяється окупованому Росією Криму. Зазначається, що постійні репресії окупаційної «влади» стосовно місцевих етнічних українців та кримських татар надали Криму статусу «невільної території».

Крім України, до «частково вільних» країн віднесли ще 59 інших держав і 5 територій. Крім того у світі налічується 50 «невільних» країн та 8 територій.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.