Loading...

У 2019 році обидва призови в армію триватимуть по три місяці

5 февраля 2019


Терміни звільнення в запас військовослужбовців-строковиків і терміни проведення чергових призовів затвердив президент

Президент Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2019 році. Про це йдеться в указі президента №22 від 30 січня.

Згідно з документом, із Збройних сил та інших військових формувань військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти «спеціаліст» або «магістр» і відслужили встановлені терміни строкової військової служби, будуть звільнені в запас у квітні-травні та жовтні-грудні 2019 року. Інші військовослужбовці — строковики, які відслужили встановлені терміни, будуть звільнятися в запас у лютому, квітні-травні та жовтні-листопаді.

Призов на строкову службу громадян, яким виповнилося 20 років, і старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову, також буде здійснюватися в квітні-червні та жовтні-грудні 2019 року.

Кабінету Міністрів доручено визначити чисельність громадян, які підлягають призову, а також обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2019 році.

Крім цього, Петро Порошенко доручив Кабміну, Київській та обласним держадміністраціям забезпечити виконання заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням чергових призовів. Також президент доручив профільним відомствам забезпечити перевезення осіб, звільнених у запас і призваних на строкову службу, з дотриманням вимог безпеки і проведенням розрахунків за ці перевезення згідно з чинними тарифами.

До слова, у 2018 році на військову службу за контрактом у ЗСУ прийняли більш ніж 27 тис. осіб, у тому числі 1700 офіцерів.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.