Loading...

Верховна Рада розгляне законопроект щодо заборони пластикових пакетів в Україні

31 января 2019


В Україні невдовзі можуть частково зникнути пластикові пакети

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №9507 «Про зменшення кількості окремих видів відходів з поліетилену в цивільному обігу», яким пропонують значно обмежити продаж деяких видів поліетиленових пакетів.

Як повідомляє «Євроінтеграційний портал», проект був зареєстрований у парламенті 28 січня.

Законопроект передбачає заборону реалізації у магазинах, павільйонах та інших об’єктах роздробленої торгівлі надлегких і легких пластикових пакетів, за винятком біорозкладних пластикових пакетів і надлегких пластикових пакетів, які призначені для пакування свіжого м’яса, риби й продуктів із них, а також сипучих продуктів.

Також згідно з документом, пластикові пакети потрібно буде обов’язково маркувати.

На думку ініціаторів документа, запропоновані обмеження сприятимуть розвитку ринку альтернатив пластиковим пакетам в країні. Замість них можна використовувати текстильні сумки та мішечки, паперові пакети або пакети з крохмалю, які використовують у країнах ЄС, які запровадили заборону на пластикові пакети.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.