Loading...

Керівництво «Запоріжгазу» під виглядом фейкових аварій списувало природній газ

31 января 2019


За висновками експертів, керівники «Запоріжгазу» лише за один квартал завдали державі збитків на 26 млн грн

Співробітники СБУ викрили протиправний механізм, через який керівництво ПАТ «Запоріжгаз» штучно списувало газ і завдало державі багатомільйонні збитки.

Про це 31 січня повідомляє прес-служба СБУ. Правоохоронці встановили, що менеджмент ПАТ «Запоріжгаз», на чолі головою правління Олегом Мизиком, штучно списував спожитий природній газ як виробничо-технологічні витрати та ненормовані втрати під виглядом фейкових технічних аварій.

За висновками профільних експертів, лише за один квартал вартість завищеного обсягу втраченого природного газу внаслідок нібито аварій становить понад 26 млн грн.

Співробітники СБУ задокументували, що протиправні дії посадовців призвели до необхідності покриття збитків за рахунок державного бюджету та звичайних споживачів. Під час обшуків правоохоронці вилучили, зокрема підроблені акти технічних аварій, звіти з внесеними неправдивими даними, що підтверджують проведення оборудки.

У межах відкритого кримінального провадження голові правління ПАТ «Запоріжгаз» оголошено про підозру за ч. 2 ст. 364-1 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України і відсторонено від посади.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.