Loading...

Одеса планує запустити вертолітне сполучення з «Буковелем» і Трускавцем

31 января 2019


Пасажирів перевозитимуть важкі вертольоти Boeing Vertol 107-II і Boeing 234 Chinook на 26 і 44 місць

В Одеській області планують запустити вертолітне сполучення між курортом в Затоці, «Буковелем» і курортом Трускавця.

Про це повідомили у прес-службі Одеської обласної державної адміністрації. Зазначається, що це сполучення стане частиною інвестиційного проекту «Повітряний експрес», який передбачає створення швидкісних пасажирських перевезень.

Зокрема, перевезення планується налагодити між низкою обласних центрів (у тому числі і Одесою) і курортами Затока (Кароліно-Бугаз, Одеська область), «Буковель» (Івано-Франківська область) і Трускавець (Львівська область). Відзначається, що відповідний меморандум про співпрацю підписано між Одеською ОДА і ТОВ «Міжнародна транспортна сервісна група ТВС».

Проект передбачає обладнання вертолітних майданчиків зі штучним або ґрунтовим покриттям на узбережжі Чорного моря. На першому етапі компанії планують побудувати й обладнати в Україні дев‘ять вертолітних портів. За задумом інвесторів, перевозитимуть пасажирів важкі вертольоти Boeing Vertol 107-II і Boeing 234 Chinook на 26 і 44 пасажирських місць. Вони будуть обладнані всім необхідним: туалетною кімнатою, буфетом, відділенням для багажу, полицями для ручної поклажі.

Вартість проекту, терміни його реалізації та ціни на майбутні рейси поки що не уточняються.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.