Loading...

В НБУ пропонують використовувати банківську карту як паспорт

17 января 2019


Функції банківських карт можна розширити, зокрема — використовувати для ідентифікації особи
Національний банк пропонує ввести ідентифікацію громадян-клієнтів банків за допомогою банківських карт. Відповідна можливість міститься в представленому для публічного обговорення законопроекті про розширення системи BankID. Про це в четвер, 31 травня, повідомляє «Кореспондент» з посиланням на прес-службу Нацбанку.

Як повідомили у державному регуляторі, наразі за допомогою банківської карти можна отримати лише адміністративні послуги, однак, нововведення дасть можливість надавати банківські послуги і дистанційно відкривати рахунки для нових клієнтів.

Також банківські картки можна буде використовувати в якості ідентифікатора для отримання послуг від приватних компаній.

«З огляду на те, що станом на 1 квітня українськими банками емітовано майже 60 мільйонів платіжних карток, система BankID Національного банку здатна стати наймасовішим засобом для дистанційної ідентифікації в Україні за умови підтримки системи і підключення до неї банків України», – повідомляють в Нацбанку.

У НБУ відзначають, що підключення до системи BankID є безкоштовним для українських банків і компаній.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.