Loading...

Петро Порошенко підписав закон про відповідальність за булінг

17 января 2019


Закон передбачає штрафи за цькування дітей у школах і садках

У середу, 16 січня, президент України Петро Порошенко підписав закон щодо протидії булінгу.

Про це йдеться на сайті Ради. Законопроект №8584 визначає поняття булінгу і передбачає адміністративну відповідальність за нього.

Цькування неповнолітнього каратиметься штрафом від 50 (850 грн) до 100 (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами від 20 до 40 годин.

За таку ж поведінку, вчинену групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, каратимуть штрафом від 1700 грн до 3400 грн або громадськими роботами від 40 до 60 годин.

За булінг, вчинений малолітніми або неповнолітніми особами віком до 16 років, будуть відповідати батьки кривдника. У тексті законопроекту, запропонованому до другого читання, повідомляється, що родичі повинні будуть сплатити штраф від 850 до 1700 грн.

Також передбачається стягнення штрафу з особи, яка не повідомила правоохоронців про цькування, у розмірі 850-1700 грн.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.