Loading...

Непереможна армія: НАТО перетворює українських воїнів на потужну зброю

13 января 2019


НАТО працює над вдосконаленням української армії. Протягом 2017 року за стандартами НАТО підготували 10 батальйонів, 25 рот та 1400 національних інструкторів.

Про це повідомляє “НАРОДНАЯ ПРАВДА” з посиланням на “Інформаційний спротив”.

Україна надає власні підрозділи для участі в Силах реагування Альянсу. Вона залишається ледь не єдиною країною-партнером, яка де-факто бере участь в усіх операціях НАТО. Партнерство з країнами, які входять до складу НАТО, сприяє бойовій підготовці Збройних сил України.

Тому в українській армії зростає кількість іноземних інструкторів військової справи та збільшуються програми підготовки відповідно до стандартів НАТО. На даний момент застосовують більше тисячі національних стандартів індивідуальної та колективної підготовки та 765 нормативних документів НАТо для підготовки українських військовослужбовців.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, президент Російської Федерації Володимир Путін висловив стурбованість, що Україна дуже скоро може вступити в НАТО і сили Північноатлантичного альянсу розмістять військове обладнання поруч з російським кордоном.

Нагадаємо, що українська делегація в ПА НАТО підготувала доповідь по розробці Росією біологічної та хімічної зброї.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.