Loading...

Елітні автівки та розкішні будинки: журналісти показали майно підопічного Луценка

8 января 2019


Для українських правоохоронних органів вже звичним є те, що у них працюють особи, що тягнуть за собою цілий шлейф скандальних історій. Окрім цього, виникає ряд запитань і з приводу елітного майна таких осіб, адже, як відомо, заробітні плати у представників правоохоронних органів, в тому числі і прокуратури – невисокі.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на PROSUD.

Знайомтесь, начальник Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення Генеральної прокуратури України – Костянтин Іванович Моргун.

Свою нинішню посаду Костянтин Іванович Моргун отримав 31 травня 2016 року. До цього, з 2014 року, Костянтин Моргун очолював Департамент ресурсного забезпечення Державної служби з надзвичайних ситуацій. Також відомо, що Костянтин Моргун саме тоді, коли Віталій Ярема очолював Генеральну прокуратуру, обіймав посаду заступника начальника Головного управління кадрів та забезпечення діяльності органів прокуратури та посаду начальника управління справами ГПУ.

Дружина прокурора – Леся Валентинівна Моргун – є власником ряду компаній: ТОВ”ЛАН-ПЕРЕЯСЛАВ”, ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА “ДУМЕКС”», ТОВ “АЙПІЕС”, ТОВ “НЬЮМАРКЕТ ТРЕЙД” та зареєстрована як фізична особа-підприємець. У 2016 році в українських ЗМІ згадувалось про те, що прокурор не задекларував частки дружини у товариствах “Ньюмаркет Трейд” (17%) та “Лан-Переяслав” (30%).

У декларації за 2017 рік прокурор згадує і нові компанії дружини: ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА “ДУМЕКС”», ТОВ “АЙПІЕС” та ТОВ “Абуела”.

Журналісти також проаналізували декларації прокурора за 2015, 2016 та 2017 роки. За цей період Костянтин Моргун заробив 1,1 млн грн. Однак варто відзначити, що левову частку цих доходів склала його заробітна плата у 2017 році, яку саме тоді суттєво підвищили. Так, наприклад, за 2015 та 2016 роки Костянтин Моргун заробив лише 456 тис. грн. Його дружина Леся Валентинівна у 2016 та 2017 роках задекларувала по 1 млн грн доходів від підприємницької діяльності, а от у 2015 році вона заробила нуль гривень, виняток лише – подарунок від матері вартістю 301 тис. грн. Ще 810 тис. грн Леся Валентинівна отримала від продажу рухомого майна.

У 2013 році Костянтин Моргун став власником елітного маєтку та землі в Києві, за адресою: вулиця Привітна, 6. Будинок площею 499 кв. м. прокурору подарував у 2012 році батько – Іван Іванович Моргун, якому тоді було 73 роки. За словами батька, гроші він заробив, працюючи на столичному підприємстві «Київтрактородеталь».

Все б то нічого, однак вказана в декларації вартість будинку 5,8 млн грн. Ще у 711 тис. грн обійшлася земельна ділянка. Цей факт викликає сумніви щодо спроможності Івана Івановича придбати таку нерухомість.

Також Костянтин Іванович задекларував 2 квартири, які розташовані в Києві. Співвласником однієї із них є Сергій Іванович Моргун, вочевидь, брат Костянтина. На жаль, розташування цієї нерухомості нам з’ясувати не вдалося, адже її немає у реєстрі речових прав на нерухоме майно.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.