Loading...

У Львові для безпритульних організують Святвечір у переддень Різдва

4 января 2019


Люди, які через різні життєві обставини не мають домівки, зможуть спільно покуштувати традиційні українські страви

У переддень Різдва Христового, 6 січня, працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних накриють святвечірній стіл для осіб, які отримують послуги в цій установі. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Як повідомляється, близько півсотні людей, які через різні життєві обставини не мають домівки, зможуть спільно покуштувати традиційні українські страви, приготовлені на Святий вечір.

«Різдвяна вечеря, як і щороку, складатиметься з традиційних для українського столу страв: це кутя, смажена риба, вареники, пампушки. В організації вечері традиційно допомагають благодійники та підприємці, за що ми їм дуже вдячні», – розповів директор Центру Олександр Бородін.

За його словами, вечеря розпочнеться о 19:00 год. зі спільної молитви. Її організовують орієнтовно для 45−50 осіб, які отримують в Центрі соціальні послуги. Такий Святвечір у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб відбудеться уже вдесяте.

У прес-службі нагадали, що окрім Святвечора у Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб, для потребуючих у Львові організовують ще три Святвечори. Зокрема:

Святвечір в Українському Католицькому Університеті (вул. Хуторівка, 35а, приміщення філософсько-богословського факультету). Орієнтовно для 500 осіб. О 14.00 год. відбудеться спів різдвяних колядок, о 15:00 год. — святкове богослужіння, а о 16.00 год. розпочнеться вечеря.
Святвечір від ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» (у приміщенні Львівського палацу мистецтв, вул. Коперника, 17). Початок — о 15:00 год. Кількість учасників — близько 550 осіб.
Святвечір від БФ «Справа Скарбека» (у приміщенні на вул. Клепарівська, 33 — двоповерхове приміщення поруч із готелем «Власта»). Початок — о 14:00 год.
Крім цього, на Різдво, 7 січня, усі потребуючі зможуть покуштувати різдвяні страви за святковим Різдвяним обідом, що його традиційно організовують храм Покрови Пресвятої Богородиці та мирянська спільнота Святого Егідія. Початок — о 15.00 год. у храмі (вул. Личаківська, 175).

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.