Loading...

Заборонена КПУ висунула кандидатом у президенти Петра Симоненка

4 января 2019

Комуністи провели свій з’їзд у Києві

Комуністична партія України (КПУ), діяльність якої офіціно заборонена з грудня 2015 року, провела в Києві позачерговий з’їзд і висунула кандидатом у президенти незмінного лідера партії Петра Симоненка.

Позачерговий з’їзд партії пройшов 3 січня у Києві за участі делегатів з усіх 25 обласних осередків партії, повідомив офіційний сайт КПУ.

«Делегати з’їзду одностайно прийняли рішення висунути кандидатом на пост президента України від Комуністичної партії України Симоненка Петра Миколайовича, першого секретаря ЦК», — йдеться в повідомленні.

Крім того, з’їзд зобов’язав партійні комітети і партійні організації завершити до 20 січня збір коштів для грошової застави кандидата на посаду президента України, яка складає, нагадаємо, 2,5 млн грн.

Нагадаємо, що діяльність КПУ заборонена рішенням Окружного адміністративного суду Києва від 16 грудня 2015 року. 25 січня 2016 року Вищий адміністративний суд України підтвердив це рішення.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.