Loading...

У чернівецькому університеті вимкнули опалення, студентів відпустили додому

7 декабря 2018


17 корпусів ЧНУ ім. Юрія Федьковича залишились без тепла, адже навчальному закладу відключили газ

Через відсутність теплопостачання в усіх 17-ти корпусах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 6 грудня скасували заняття Про це повідомив ректор університету Степан Мельничук.

За його словами, 5 грудня після обіду в усіх приміщеннях університету було відключено газ. У компанії «Чернівцігаз» пояснили це тим, що підприємство не отримало підтвердження обсягів споживання газу на грудень. Водночас Мельничук зазначив, що «навчальні пари ніхто не відміняв, проте ректорат рекомендував керівникам факультетів відпускати студентів, якщо в аудиторіях холодно».

Таким чином, 6 грудня викладачі всіх факультетів відпустили студентів із занять. «Є тепліші аудиторії, а є холодніші. Ми ж наполягаємо, щоб при мінусовій температурі студентів відпускали додому», – повідомив Мельничук, інформує УНІАН.

Він сподівається, що проблема вирішиться до 7 грудня. Водночас Мельничук заявив, що ця проблема виникла не з вини університету. «Це не нашого рівня проблема. Це проблема між компаніями, які постачають і транспортують газ. Одні не подали ліміти споживання газу, і зараз вони чубляться. Якщо сьогодні до 14.00 не з’явиться газ, то будемо змінювати постачальника», – сказав ректор.

Як пише місцевий новинний сайт АСС, студенти розповіли, що до ЧНУ вони приходять, щоб скласти заліки. В аудиторіях центральних корпусів — холодно, студенти сидять у верхньому одязі.

При использовании материалов сайта гиперссылка на pavlonews.info обязательна

No comments yet.

Имя (required)
E-mail (required - never shown publicly)
URI
Your Comment (уменьшить размер | увеличить размер) Вы можете использовать теги <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> в своих комментариях.